3 Mayıs 2008 Cumartesi

merhaba hepinize sevgilerimi gönderiyorum öncelikle okadar gezdim işimi ihmal ettim şimdi sergi için bi gayret çalışıyorum kendimide unuttum nerdeyse bu arada geçen gün sigarayı bırakmak için gezereken hoş bir site buldum değişik şeyler var DR.Ender Saraçoğlu dan bilgiler bulunuyor bence herkes kendine göre bişeyler bulabilir bir bakın derim mayısın 15. ne kadar biraz müsade istiyorum çok çalışmam gerek çokkkkkk öpüyorum sizleri

İbrahim saraçoğlu Troid için Dereotu kürü

Ben bunu bulduğumda heyecanımdan günlerce uyku uyuyamadım. Troid’in hızlı ya da az çalışması durumunda dereotu çok etkilidir.

3 ay boyunca bir yemek kaşığı dereotu sabah, öğle, akşam öğünlerden 15 dakika önce tüketilecek. Bu konuda 5 ay sonra ilaçlarını bırakan hastaların oranı yüzde 90’dır.

İbrahim saraçoğlu

http://mucizeiksirler.blogspot.com/2008/04/ibrahim-saraolu-troid-iin-dereotu-kr.html


İbrahim saraçoğlu Yorgunluk giderici mucize iksir

Kendinizi yorgun ve bitkin hissediyorsanız ve özellikle zihin yorgunluğunuz varsa; açık bir çay, bildiğimiz siyah en az 4-5 dakika demlenmiş siyah çayın içine 10-12 tane kuru karanfil atılacak.

Ancak karanfili parmağınızla ufalamaya çalıştığınızda ufalanırsa o raf ömrünü tamamlamıştır. Taze olmasına dikkat edin. 2-3 dakika bekleyin ve karıştırıp için. İçtikten 10 dakika sonra saçınızın kökünde bile dahi kıpırdanmayı hissedeceksiniz.

Yorgunluğunuzun buharlanıp gittiğini belirgin şekilde farkedeceksiniz. Dinçleştiren ve üzerinizdeki ağırlığı alan bir formül. Yalnız çay sallama çay olmayacak.

http://mucizeiksirler.blogspot.com/


Hiç yorum yok: